Terugkeer

Awards voor onze artiesten

2022

Meruert Karmenova, viool: 2de Priis – Henryk Wieniawski International Violin Competition 2022

Stéphanie Huang, cello : Prix du public – Queen Elisabeth Competition

Aleksey Shadrin, cello : 4de Prijs – Queen Elisabeth Competition

Nour Ayadi, piano: Prijs CRR – CACP ” Brigitte Engerer ” & Prijs ” Points communs – Nouvelle scène nationale de Cergy-Pontoise et du Val d’Oise ” – Piano Campus 

Amia Janicki, violin : geselecteerd voor de eerste ronde – Carl Nielsen Internation Violin Competition

Karen Su, violin : geselecteerd voor de tweede ronde – Carl Nielsen Internation Violin Competition

Trio Ernest: geselecteerd voor de eerste ronde- International Joseph Joachim Chamber Music Competition

Riana Anthony, cello: halve finalist – Queen Elisabeth Competition

Ella Van Poucke, cello : halve finalist –  Queen Elisabeth Competition

Florian Pons, cello : halve finalist –  Queen Elisabeth Competition

Amia Janicki, violin : halve finalist –  Sibelius Competition

Karen Su, violin : geselecteerd voor de eerste ronde- Sibelius Competition

Rino Yoshimoto, violin : finalist – Shangai Isaac Stern Violin Competition

Luka Ispir, violin : halve finalist – Fritz Kreisler International Violin Competition 

Rino Yoshimoto, violin : 2de Prijs – Fritz Kreisler International Violin Competition 

Louise Foor , soprano : finalist – Belvedere Singing Competition (Jurmala, Latvia)

Trio Ernest : Chamber Music Award en Christian Zeller Award – International Summer Academy (Austria)

Kojiro Okada, piano : finalist – Premio di Trieste 

Maxime Quennesson, cello : finalist – Premio di Trieste 

Trio Pantoum: 1ste Prijs – Premio di Trieste 

2021

Jonathan Fournel, piano : 1ste Prijs – Queen Elisabeth Competition

Sergei Redkin, piano : 2de Prijs –  Queen Elisabeth Competition

Stéphanie Huang, cello : 1ste Prijs –  Societa Umanitaria

Amia Janicki, violin : 1ste Prijs – International Violin Competition Vaclav Huml

Luka Ispir, violin : 2de Prijs – Violin Competition Città di Vittorio Veneto

Alexander Gadjiev, piano: 2de Prijs –Chopin Competition

Karen Su, violin: 2de Prijs – Princess Astrid International Music Competition

Aleksander Kashpurin, piano: 1ste Prijs – Les Étoiles du Piano (Roubaix)

Kojiro Okada, piano : 8ste Prijs –  Classic Piano” International Piano Competition (Dubai)

Rino Yoshimoto, violin: halve finalist – International Violin Competition “Paganini Prize”

Maxime Quennesson, cello : halve finalist – Concours de Genève

Michiaki Ueno, cello: finalist – Concours de Genève

Louise Foor, soprano: tweede round – Neue Stimmen

Carole-Anne Roussel, soprano: finalist – OSM Competition à Montréal

2019 to 2020

Anna Egholm, violin : 3de Prijs –  Carl Nielsen Internation Violin Competition

Anna Egholm, violin : 1ste Prijs – Concours International de Violon Tibor Varga

Daumants Liepins, piano : 1ste Prijs– Maria Canals Piano Competition

Karen Su, violin : 1ste Prijs –  Rodolfo Lipizer International Violin Competition 2020

Louise Foor, soprano: 1ste Prijs –  International Virgilijus Noreika Competition for Singers