Natuurpunt
Muzikaal ochtendgloren op het ritme van de natuur
Kom bij het krieken van de dag naar de Muziekkapel voor een magische ervaring! In samenwerking met Natuurpunt komen muziek en natuur harmonieus samen. Terwijl het eerste ochtendlicht de zaal binnenvalt, verweven het MuCH Choir en onze Artiesten in residentie hun muziek met de inspirerende inzichten van Hans Vermeulen, componist, alumnus van de Muziekkapel en natuurexpert. Tijdens het concert nodigt hij ons uit om anders te luisteren en stil te staan bij de diepe verbondenheid tussen muziek en de levende wereld.
Een uitnodiging om even de tijd te nemen en anders te luisteren, op dit bijzondere moment waarop de natuur ontwaakt. Na het concert volgt een gezellig ontbijt met lokale producten, gevolgd door een begeleide natuurwandeling door de verschillende landschappen van het domein, met verschillende thema’s rond biodiversiteit.
Deze ervaring is bovendien een mooie gelegenheid om de initiatieven van de Muziekkapel en Natuurpunt voor duurzaamheid concreet te ondersteunen.
06:00 – Welkom
06:30 – onsopgangconcert met MuCH Choir
Peteris Vasks: Fruit of silence
Lezing van Hans Vermeulen over natuur en muziek (verspreid over het concert)
07:30 – Ontbijt
08:30 – Begeleide natuurwandeling
10:30 – Einde van de ervaring